Bianca Censoriová: Rodičia prehovorili: Už ju nespoznávame!

Kedysi nádejná dizajnérka Bianca Censoriová od tej doby, čo sa dala dohromady s rapperom a návrhárom Kanyom Westom, úplne zmenila svoju osobnosť. Kedysi veselá a priateľská mladá žena sa teraz stráni aj svojich najlepších priateľov a na verejnosti odetá v bizarných, mnohokrát až ponižujúcich modeloch na všetky strany hádže strápené až bojazlivé pohľady.

K veci sa teraz po prvýkrát dostanete aj jej rodičia. Podľa zdrojov webu Daily Mail sú austrálske presvedčenia, že Kanye ich dcéru ťažko kontroluje. „Jej rodina a priatelia sú z toho na mŕtvicu, je to čím ďalej horšie a horšie,“ uviedol zdroj.

Kanye West s Biancou oblečenou iba v pláštenke

„Biance zjavne nedochádza, že to, čo nosí, nie je len nechutie a zlý príklad pre ostatných, ale navyše potenciálne porušuje zákon. Kanye je nabalený v piatich alebo šiestich vrstvách a jeho manželka sa klope zimou nahá obalená v plastovom pláštenke. Ani jej neponúkol jeden zo svojich zvrškov,“ nechápe zdroj z okolia Biankinej rodiny. A skutočne – podľa zákonov štátu Kalifornia by mohla byť Biančina nahota braná ako nelegálne „neslušné odhaľovanie“.

Rodičia už nevedia, kadiaľ kam

„Jej rodičia sú na tom hrozne. Už ju vôbec nespoznávajú.“ pokračuje zdroj. Rodina mladej ženy je vraj presvedčená, že je úplne pod kontrolou svojho svetoznámeho manžela. “Inak by to nerobila,” veria zdroj.

Veľkým faktorom je podľa Biankinho okolia mocenskej nerovnováhy. Svetoznámy Kanye má v rukách moc svoju manželku kariérne vystreliť do nebies, alebo ju tiež uvrhnúť do horúcich pekiel. „Postupne dávam väčší a väčší podiel a vlastníctvo v rôznych projektoch, na ktorých pracuje, vrátane oblečenia,“ prezradil zdroj.

Kanye vraj Biancu úplne ovláda...

Zákaz hovoriť a prísny jedálniček

Pred časom sa objavili správy, že Kanye svojej manželke zostavil prísne pravidlá, podľa ktorých musí žiť. Ich súčasťou má byť zákaz hovoriť, možnosť jesť iba špecifické potraviny a obmedzenia ohľadom toho, čo smieme nosiť na sebe.

Manželia sa tajne vzali 20. decembra 2022, iba mesiac po tom, čo bol Kanye West oficiálne rozvedený s jeho predchádzajúcou manželkou Kim Kardashianovou (42), s ktorou má štyri deti.

Kanye West s Biancou opäť budí pohoršenie. Profimedia

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top