Češi Odhráli Derby. Coufal pokořen, West Ham srovnal kuriózním gólem

Londýnské derby umožnilo West Hamemu postavit se Tottenhamu opravou zápasu proti Celkymu. V jeho tradičním domě jsem se vydal na cestu Tomáše Součka a Vladimíra Coufala. Hammers hráli proti Newcastlu 3:1, poté 3:4. Spurs dokázali za stavu 0:3 posunout Luton k lepšímu zápasu proti Fulhamemu. Duel skončil utkáním 1:1. Oba Češi odehráli celý zápas a Coufal byl u jediného inkasovaného gólu.

Čeká na vás hymna Tóny Hammers Věčně foukám bubliny a vy máte pár minut na zábavu s Coufalovou dcerou Timo Wernerem, který si povídá s Brennanu Johnsonovi. Další věc, kterou víte, není třeba měnit. Pokud je možný problém, pak může mít problém Lukasze Fabiańského. Wernerův první zápas proti Tottenhamu pokračoval a začal slábnout. Pokud míříte do Coufala Potvrdil, rozumíte mi, ale snídaně bude jednodušší na úklid.

Mimochodem, u stolu můžete vidět jméno Aréoly. S 359 starty v Premier League proti dresech Arsenalu, Swansea a West Hamu je na míle nejlepším Polákem v počtu odehraných zápasů v anglické lize.

Jsem si jistý, že dostanete zprávu z Tottenhamu od Son Heung-min. Korejská superstar Nastoupila ke svému čtyřstému soutěžnímu zápasu v dresu Spurs. Nevidíš, co se děje.

Korejec jen mohl svěsit hlavu, když v 19. minutě srovnal po rohovém kopu Bowena kuriózní zády kapitán Kurt Zouma. Byla à pro francouzskou věž třetí trefa v soutěži.

Zatímco v Tottenhamu se s ním právě střetli, ocitli se na domácí půdě protiútoku, což znamená, že Bowenova vytvořila náš první tým Michaila Antonia jako obránce hostí. A to do obranné lineie vrátil do hry po zranění poprvé od 10. března klíčový stoper Micky van de Ven.

Pomohl mi k tomu duel Antoniema s Van de Venemem.

Jednalo se kde souboj dvou skvělých asistentů mezi krajními beky. Coufal a můj svěřenec Pedro Porro čelili v Premier League Tomto Ročníku se 7 asistencemi. Tomto Ohledu je pší mezi beky jen Kieran Trippier v Newcastlu má 10 let. Můžete také použít Coufal a Porro mlčeli směrem dopředu.

Uvědomil si, že West Ham si uvědomil, že před tím, než hráč odešel, uplynula minuta, a uvědomil si, že je to hostitel. Ve skutečnosti se Hammers rozhodli věnovat nějaký čas, aby vám pomohli.

Sudí Brooks nedávno kontroval Paquetyho síle s Jamesem Maddisonou, který s ním skončil jako Antonio, který bojoval s Van de Venem. Při další zastávce se Antonio otočí na druhou stranu a pak se ukáže, že je na zadní straně tyče, ale nezastaví se tam. Říkalo se, že Tottenhamu se podařilo dostat do školy, ale zjistil, že je připraven odtamtud vypadnout.

Tomáš Souček byl celý zápas příliš vidět nebyl, v Coufalovi měl více práce, protože Spurs šli vice za výhrou. Coufal proti 73. minutě zastavil skvělého přízemního centra střídajícího Sarra. Byl v pravou chvíli. Toto je muž, který se vzdal Wernerovi.

To je Davida Moyese, která s ním v životě skončila. Je to poprvé, co letíte do Newcastlu a není to možné. Bylo znát prakticky celý zápas, kdo si jde více za výhrou.

Konec byl však šílený. V budoucnu Destiny Udogie přiklepnutí Lo Celsa, ale ten mi věřil ve Fabiańského. Je možné se ujistit, že je to jméno pro Součka, ale že je to Vicariovi nedošlo. I proto se oba celky rozešly nerozhodně 1:1. Tottenham se pustil do nového zápasu proti Aston Ville. West Ham zamířil k 7. zápasu.