Dara Rolins po zrade plastického chirurga: Vracia úder!

Speváčka sa v minulosti svojimi plastickými zákrokmi netajila, ale nie všetky má potrebu svetu oznamovať. Bohužiaľ to za ňu urobil taliansky lekár, ktorý jej vykonával posledné úpravy na tvári.

Darina je z takéhoto konania v šoku.

Nemám potrebu zdieľať a už vôbec obhajovať svoje rozhodnutie, nemám voči nikomu oznamovaciu povinnosť, len sa to jednoducho stalo, je to moja vec. moje súkromie,napísala na sociálnej sieti Daraktorú správanie doktora neskutočne sklamalo a nevylučuje, že to ďalej bude riešiť.

Dara Rolins a Pavel Nedvěd: Zastavili stavbu hniezdočka lásky! Markéta Reinischová

Uplynulo pár dní a Rolins opäť svojich fanúšikov prekvapila. „Ako sa tak na seba pozerám, krátke vlasy robia zázraky. Keby som tak vedela, mohla som ušetriť za ten lifting. Každopádne moja ohlásená dovolenka začala a bude pokračovať. Minulá sezóna bola dosť náročná, extrémne krásna. Výživná na emócie všetkého druhu, zamestnalo mi to telo aj hlavu na plné obrátky. A preto mám v pláne odpočívať. Vypnúť a neriešiť,“ oznámila blondínka v novom mikáde na ramená.

Nový účes je svieži a navyše ju omladil. Jej priaznivci sú nadšení rovnako ako jej priateľ Pavel Nedvěds ktorým si chce užiť ďalšiu dovolenku v teple.

Dara Rolins

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top