FBI odhalila pedofila z Teplicka, zneužívanie päťročnej nevlastnej dcéry zdieľal | Česko

Tridsaťsedemročný muž dievča podľa obžaloby osahal, hladil po tele, dával jej penis do ruky, na genitálie pripínal svorky, na bradavky jej lepil čiernu lepiacu pásku. Robil aj ďalšie praktiky. Všetko si fotil, natáčal a zdieľal na takzvanom darknete. Dievčine bolo v tom čase päť rokov.

„V niektorých vzorkách jej vlasov bola preukázaná látka, ktorú obsahujú lieky používané u dospelých na spanie pri poruche sexuálnych funkcií. Také užíval jej otčim,“ povedala na súde znalkyňa z odboru toxikológie. „Je šťastie, že dievča nemalo požitie liekov žiadne následky. Užívať ich môžu iba na predpis dospelých. Podanie lieku dieťaťu môže viesť až k jeho smrti.“

Obžalovaný uviedol, že dievčaťu žiadne prášky vedome nedal.

Matka vypovedala, že sa všetko dozvedela až od polície. K dievčaťu sa podľa nej jej priateľ správal pekne, žili ako rodina. „Naše spolužitie bolo podľa mňa v poriadku, ale súložili sme len raz do roka,“ povedala žena. Vykonávanie sexuálnych praktík po nej vraj nevyžadoval. K mužovi má dievča podľa jej matky pozitívny vzťah.

Znalci diagnostikovali obžalovanému pedofilný sadomasochizmus. Jeho pobyt na slobode je podľa nich nebezpečný a navrhujú mu aj ochranné sexuologické liečenie.

Muž povedal, že s dievčaťom nikdy nesúložil, nechcel ublížiť a svoj čin ľutuje.

Pretože sa výsluch ženy konal v neprítomnosti obžalovaného, ​​musí mu súd najprv prehrať jej výpoveď. Potom prídu na rad listinných dôkazov a záverečnej reči. Rozsudok by mohol padnúť tento týždeň.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top