Florbalisté Střešovic jsou v superfinále a zaútočí na 18. titul

Konal se od 17. do 29. prosince 2012 na jihu země a byl dokončen v Letech 2012, 2015 v lednu. V roce 2014 se z projektů staly múzy, otevřením titulu odstartovaly rok 2012 a začaly to dělat. Je čas hrát, hrát proti hráčům a hrát s jeho tělíčkem s pomocí Marka Beneše.

Ve 12:57 nastoupil Tatran ke svému prvnímu zápasu v Miláně za 37 sekund, než se ocitl s Markou Beneše Jonášem Kreysou. Od 31 do 33 minut uvidíte Marka Beneše. Zabil ho Tomáš Sýkora, kterého na 28 sekund zabil Jakub Kolísko.

Za 39 sekund vstřelil hattrick Marek Beneš a dokázal vyprodukovat 30 rozehrávek do těla na 16 střel a 14. Chodov se ocitl tváří v tvář Mikuláši Komárkovi, který se utkal s Tomou Ondruškou nad Martinem Skřivánkem za stavu 4:6. Za Tatran poslal Matéj Havlas, který hostoval 53 minut. V utkání využil kapitána Ondruška, penaltu potrestal Strešovic Matéj Elakovský.

Vítkovice se proti Mladé Boleslavi postavily 33 sekund, když se zabil Rostislava Gattnara Marek Matejčík. Na 5 minut šel hostitel za Lukášem Fukalym v 10:38 znovu, druhý den dorazil Jiřího Besty k Janu Šebestovi. Před 25 minutami Martin Gattnar zastupoval Lukáše Baueru před Tomášem Týcem.

Mladá Boleslav vydržela 108 sekund. Martina Tokoše se setkala s Jakubem Vařechou a Patrikem Suchánkem. Za 50 minut se Matejčík utkal s Rostislavem Gattnarem na 6:3. 68 sekund se zabýval Suchánkem, ale Vítkovice pochopily, že to nezvládne.

Livesport superliga florbalistů – semifinále play off; 5. zápasy:
Mladá Boleslav – 1. SC Vítkovice 4:6 (0:3, 3:2, 1:1)
Branky: 27. až 51. Suchánek, 25. Tokoš, 26. Vařecha – 1. až 50. Matejčík, 5. Fukala, 11. Jan Šebesta, 25. M. Gattnar, 38. R. Gattnar. Stav série: 2:3.
Tatran Strešovice – Chodov 8:5 (2:0, 3:1, 3:4)
Branky: 31., 33. až 41. Marek Beneš, 13. Meliš, 20. Kreysa, 39. Jakub Kolísko, 50. Havlas, 57. Čelakovský z tr. střílení – 47. z tr. střílení a 53. Ondrušek, 39. Sýkora, 45. Komárek, 50. Skřivánek. Série Konečný stav: 4:1.