Katřina Wohlmann Votavová: Pochválila sa tehotenstvom

Niekde vajíčka a inde zase rovno deti. Modelka Katarína Wohlmann Votavová na tohtoročnú Veľkú noc prepálila týždne strážené tajomstvo. „Veľkonočný zajoch nás daroval darčekom, aby nás ten baránok nepo…,“ oznámila na svojich sociálnych sieťach a na dôkaz pripojila aj fotku, ako inak ako v spodnom prádle, ktorá ukazuje aj vzdúvajúce sa bruško.

Plavkový špeciál

Radostná správa samozrejme spustila lavínu gratulácií, o to viac, že ​​bola úplne nečakaná. “Myslela som, že do modelkovského dôchodku pôjdem v dvadsiatich piatich, potom som si myslela, že to príde o tridsať a stále sa tá hranica posúva,” vyhlasovala totiž ešte dva roky po svadbe pre Super.cz s tým, že má na dieťa ešte dosť času.

Na prvého potomka tak prišiel rad až sedem rokov po tom, čo sa vydala za kontroverzného podnikateľa Jiřího Wohlmanna, o ich svadbe informoval web eXtra.cz. Wohlmann sa do povedomia verejnosti zapísal najmä sporom s Jánom Tunom, ktorý prostredníctvom programu A dosť! klamlivé zloženie čajových nápojov predávaných pod jeho obchodnou značkou Bubbleology.

Katarína Votavová

Hviezda prehliadok spodnej bielizne: Dva roky od svadby s 20 rokov starším mužom a dieťa nikde! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top