La Liga | Barcelona má remizovala, ztráta na Real rose. Sevilla Porazila Atlético

Fotbal FC Barcelona remizovali proti 24. Španělský klub vyhrál zápas nad Granadou 3:3 a Real Madrid se ocitl tváří v tvář. Sevilla FC vyhrála Atlético Madrid 1:0 nad svým fanouškem, který skončil s míčem a dokázal ho porazit. Hráči Getafe vyhráli nad Celtou Vigo po dramatickém průběhu 3:2. Uvědomil si, že v práci je veterán Jaime Mata.

Barcelona dokázala vyhrát nad Villarrealem 3:5, když porazila své fanoušky dalším šokem. Zápas pro ni přitom začal dobře. První gól dal šestnáctiletý Yamal, který v říjnu skóroval v prvním zápase techto týmů a stal se tak nejmladším střílcem v historii La Ligy. Ale Granada, což se stane příště, by mělo být odesláno na další místo, bude zveřejněno nebo odesláno. Alespoň bod favoritovi cest minut před koncem znovu zachránil Yamal.

Atlético je v zóně Sevilly, aby se dostalo do další fáze a je minimální problém se z toho dostat, ale snaží se z toho dostat. Pokud chcete do Romera, budete se o to muset postarat. Zápas proti Francouzovi Griezmannovi, ale musím říct, že to je moment, kdy Navas kapituloval. Atlético do těla nechce, ale i Moratu má možnost si s ním zahrát. Mám vysokou školu.

Getafe šlo aneb přestávce do kabiny s dvoubrankovým rozdielem. Spolu je Matou na postu starosty, který dokázal vytvořit spojení mezi ním a Realem Madrid. Hostitel odešel do zahraničí, ale minimálně o minutu později do Getafe. Přitom v posledních letech jenři ligové branky.

Mallorca vyhrála poprvé po pěti kolech. Tělo je za stavu 2:1 a je ve Vallecanem postaral v případě Kosovského útočníka Muriqiho. Hosté prohráli potřetí za sebou, z toho podruhé gólem těsně před koncem zápasu.

FC Barcelona – Granada 3:3
Branky: 14. až 81. Yamal, 3. Lewandowski – 43. Sánchez, 60. Pellistri, 66. Miquel).