Mallorca: Kráska zomrela po banálnej plastike pŕs

Kozmetička Donna Beeová (†30) z anglického Wrexhamu zomrela na Malorke pri banálnej platistike pŕs. Pravdepodobne jej telo zle zareagovalo na anestetiku a ona dostala infarkt a neskôr zomrela. V minulosti už mala problémy so srdcom. Rodina Donny teraz odhalila, že konzultácia s plastikom prebiehala iba e-mailom a že už jedného pacienta neúmyselne zabil.

Podľa denníka The Sun Donna už na kliniku v Malorke plastiku pŕs podstúpila pred niekoľkými rokmi. V septembri sa tam ale vrátila, aby som si nechala opraviť nerovnosti. Mladá žena, ktorá už mala v minulosti problémy so srdcom, zrejme v dôsledku nezvyčajnej reakcie tela na anestetiku zástavy srdca. Skončila na jednotke intenzívnej starostlivosti, kde bohužiaľ po dvoch týždňoch zomrela.

Mamička v Turecku podstúpila operáciu pŕs: Zo stehov vytekal hnis, žena prežila neznesiteľné muky!

Jej rodina sa o jej smrti dozvedela tak, že klinika napísala otrasnú správu jej kamarátke na Instagrame. Údajne bol lekár veľmi nervózny a nemožno vysvetliť, čo presne sa stalo. Blízci začali pátrať a zistili, že celá predoperačná konzultácia pobehovala iba e-mailom.

Šok prišiel vo chvíli, keď polícia prišla zatknúť anestéziológa Mateo Verda Vallespira. sedí sa, že už sedí za mrežami za iné neúmyselné zabitie pacienta. Pred nástupom do väzenia mu bol vydaný zákaz vykonávať činnosť, doktor ho ale nerešpektoval a pred stihol v tom čase ešte odoperovať mladú Donnu.

Emma počula v hlave hudbu: Lekári jej našli nádor na mozgu!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top