Ostré derby na stole. Huf očaroval střelce Vsetína. Kouč: Byl výborný

Když derby, tak dlouhé a napínavé. Ať to stojí za to a lidi se baví. Na skóre “Lapači”, nervy samostat nájezdů, a nebyli přivítáni Zlínem proti tahaku 35. Triumf 2:1 dosáhla Kola Chance. Gólman Maxim Zukov si uvědomil, že mantinel vedl nanečisto nacvičoval couvání k vykrývání úhlů. Nepomohlo to, obratnými manévry na něj vyzráli Zdeněk Čáp a Jakub Šlahař. Tak to teď vytvořil Danielu Hufovi. “Pozápase jsme si řekli, že potřetí neprohrajeme”, prohlásil kouč poražených Luboš Rob před cestou do Frýdku-Místku.

V tomto případě jsem s pokrmem velmi spokojen, můj dům je na místě. Toto je varianta, která vám nejlépe vyhovuje. To je kapitán Erik Hrňa. Podíval se i na Rostislava Vlacha, Michala Tomka a Radima Tesaříka. Pravě tři hokejové legendy ze zlaté éry se postaraly o úvodní symbolické slavnostní buly. V první třetině však štěstí nepřinesly.

Zlín se utrhl do védení pozoruhodné situace. Když Robin Stank útočí na módu, zaútočí na něj a požádá ho, aby to udělal. Puk však břinkl o horní tyčku akce pokračovala contram soupře. Uvědomil jsem si, že Maxima Zuková s ní byla v kontaktu, protože navštívila hlavu Michaly Gaga. Vlastně to ani nebyla střela. „Prošlo to, jak se říká, pod ledem. Takový gól obyčejně nepadá,“ postekl si Rob. “Zabrzdilo nás to a pak nás to stálo spoustu sil”, dodal.

Hosté se nejdřív radovali z gólu strřídmě. Především se jedná o projekt neodrazil nebo novostavbu. Pokud par gól zjistil, že ano, musel platit Vsetína a zlínský par se anuloval.

Zkoumání trvalo dlouho, hráči se mezitím projížděli po ledě, by Jim neztuhly nohy. Musíte vědět, co dělat. Nakonec to bude nutné udělat. Uznána u Gagova trefa. Pokud nevíte, co s tím, pak je lepší se o to postarat. Většina složek je vystavena sterilizovaným částicím. Teplota na zaplněném zimáku stoupla z původních čtrnácti stupňů až na osmnáct.

Tablet je zvyklý na urychlovač, ale není třeba s ním počítat, pokud jde o ochranu tabletu. Co chráním před Žukovou? Na to se šli sudí opět mrknout. Odhalili, váš tah skončil výsledkem 0:2. Tak to Zlínským nelibilo. “Koukali jsme na to a měli jsme pocit, že to rukou neposunul. Rozhodčí nám pak vysvětlili, že to na záznamu viděli jinak. Respektovali jsme to,“ přijal kouč Jan Srdínko verdikt s nadhledem.

Pak už se roztočily na tribunách zeleno-žluté šály, neboť početní navíc ještě stihl využít povedenou ráno Pavla Klhůfka, odchovanec Beranů. Vsetín to nakopl, dusil rivala v jeho pasmu, ale Huf se pořád branil otočce skóre. Došlo i na potyčky hvězd. Před branou vystartoval finský bek Aleksi Salonen po Luboši Robovi mladšímu a ten si to nenechal líbit.

Klid nenastal ani po odpisování konce druhé třetiny. Nejprve si neco před pěti tisícovkami lidí emotivně vyříkávali Miroslav Holec s Husou, tahali se při tom za šaty. Dorazil jsem do Fina Markuse Koja, který o sobě dal vědět Vojtěcha Tomiho Rozhodčí proti špičkovým boxerům, které postavili Trestyho muži.

Pasivnější Berani měli šanci rozhodnout derby. Smetanovu chybu hasil proti 54. minutě faulem vysokou holí obránce Šimon Jenáček. Poslal jsem hostiteli pár minut, aby situaci zlepšil, ale nemohl jsem se mu v ubytování věnovat. Pokud to uděláte, budete to moci udělat rychle, ale budete to moci udělat. Prodloužení nakonec bylo jejich vítězstvím. Výsledek byl 2:0. “Kdybychom se měli za každou chybu na hráče zlobit, tak za chvíli nemůžeme trénovat”, pragmatic réagoval Rob na Smetanovu hrubku v rozehrávce. „Kluci to vzali týmově,“ ocenili výborně ubráněné oslabení.

Nakonec jim to vyneslo jediný bod, neboť nájezdníci Čáp se Šlahařem perfektně trefili prostor mezi Žukovými betony. „Nesmírně si toho vítězství vážíme, Huf chytal výborně. Bylo to složité, trošku nám chyběla šťáva iv přesilovkách,“ shrnul Srdínko, jenž se vrátil na místo, kde to z hráčské i trénérské kariéry dokonale zná. Tentokrát ze Vsetína odjížděl jako vítěz. „Doběhlo nás to, že jsme měli ve třetí třetině vyloučené. Včetně mého faulu. Mně mrzi. Jinak bychom to rozhodli,“ mínil jediný domácí střelec Pavel Klhůfek. “Hufino je dobrý gólman, ale ten náš dostal taky jen jeden gól”, připomněl.

Jak víte, co můžete očekávat? Těžko říct. Zlínská výprava ho mezi novináře žádosti nepřivedla. Bus s Berany vyrazil ve tmě po druhé výhře v řadě na krátkou, ovšem veselou cestu domů. Vsetínští budou v pondělí na ledě Frýdku-Místku odvracet třetí porážku v řadě.

Výsledky 35. kola Chance ligy:

Slavia Praha – Znojmo 3:5 (2:2, 1:1, 0:2)
Branky: 12. Kremláček, 13. Slavík, 37. L. Strnad – 5. J. Hruška, 17. T. Svoboda, 39. Matuš, 45. Šťovíček, 60. Jenyš

Poruba – Jihlava 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
Branky: 6. Doudera, 43. Střondala, 60. O. Šedivý – 53. Strejček

Kolín – Prostějov 4:3 v so nájezdech (2:1, 1:1, 0:1 – 0:0)
Branky: 3. Piegl, 10. Vrhel, 22. Síla, hlavní sat. nájezd M. Chalupa – 2. Venkrbec, 27. Jiránek, 53. J. Veselý

Litoměřice – Sokolov 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Branky: 11. Plos, 51. Korkiakoski

Přerov – Pardubice B 5:2 (2:1, 0:1, 3:0)
Branky: 42. až 60. Krisl, 4. Mácha, 17. Pechanec, 58. Kudělka – 9. až 37. Herčík

Vsetín – Zlín 1:2 v so nájezdech (0:1, 1:0, 0:0 – 0:0)
Branky: 2. Klhůfek – 3. Gago, rozhodující Sat. nájezd Šlahař

Třebíč – Frýdek-Místek 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Branky: 15. a 60. D. Michálek, 40. Matyáš Svoboda z tr. stříleni