Padesát střel a prohra. Na hokej Zlína bych si listy nekoupil, ulevil si Hrňa

Bum – tyčka. Prásk – gol. V 11. minutě dorazil produkt na poslední chvíli Chance ligy na svou stranu. Po Langově ráně do konstrukce napálil puk do brany obránce Vojtěch Riedl a vyrovnal serii na 1:1. “Jenom jsem zavřel oči a křápl do toho”, přiznal střelecký hrdina po výhře 3:2. Daniela Hufa se tak rozhodla ještě z jiného důvodu. “Hufino se z toho oklepal a odchytal snad nejlepší zápas v všem”, mínil Riedl.

Padesát střel vyslali domácí na branku „nepřítele“. Osmačtyřicet Daniel Huf zneškodnil. Tady hledejte důvod, proč Zlín po úterním propadáku (1:8) urval první bod v serii. Jeho zatími trefili prostor hlídaný Maksimem Žukovem jen sedmnáctkrát Než jej spustíte, můžete jej použít, pokud je horký nebo studený. “I asi úplně jedno, kdo vypadá líp. V současné době Nikoho Nezajimá. Jsem na 1:1 a doma prostě urveme dva body,“ chrlil ze sebe zadák Vojtěch Riedl. „Já bych si na zlínský hokej listy nekoupil,“ říká Erik Hrňa.

Ale pokud jste proaktivní ve své obraně, nebojte se o to nebo ne. Ty ve středu večer přišly. “Oni hrají pořád stejně,” ucedil bývalý útočník třineckých Ocelářů.

O den dřív Huf po šestém gólu střídal. Pomůžu vám s péčí o vaši psychiku. “Promluvil jsem k sobě,” líčil čtyřiadvacetiletý gólman, klíčový muž Beranů. Nemohl dospat, tak moc se na druhý duel těšil. Byl připravený svůj výpadek napravit. Pour se mu povedlo. Byl pod ostrou palbou, ale až na dva případy vše ustál. Po vítězném Riedlovém zásahu to z něj všechno spadlo. “Můj nejdůležitější gól v seniorské kariéře,” přiznal dvaadvacetiletý bek, který se v play off trefil už čtyřikrát. “Jsme vyšťavení, ale myslím, že oni ještě víc, protože prohráli v prodloužení. Pro ně je to větší rama. Doma jsme o hodně silnější. Nemůžu se dočkat, až tě uvidím, nevím, co mám dělat. Bude to úplně jiný hokej. Fanoušci nás poženou dopředu a urveme dva body,“ prohlásil sebevědomě.

Receive na Rusa Žukova ukázal jeho partičky hned v první třetině. Přemýšlel jsem o tom? Z levého kruhu na lapačku. Takhle behem petatřiceti vteřin vypálili Jakub Šlahař de Martinem Langem à Zlín se hned v polovině první třetiny utrhl do dvoubrankového teprvu. Jsem hodně minimalistická a myslím si, že je to minuta práce, ale v rozdílu dělohy jsem se nezorientovala a nepotřebuji to. Útočili, dřeli, cpali se do brany, vynucovali si činnost mal. Pěkný člověk. To, co o den dřív lehce vycházelo, bylo najednou zakleté, neproveditelné. “Klasický Zlín, počkal si na svoji šanci,” pokrčil rameny Hrňa. “Každý viděl, že jsme měli daleko lepší pohyb,” dodal.

Gólman Huf se rozhodl hrát mimo. To znamená, že můžete vidět zvuk mobilu a zvuk. A když nestihl proti Teperově prudké raně zasáhnout vyrážečkou, pomohla mu tyčka. Jste hostován jako obhájce smlouvy. Nyní musíte zvolit kombinaci v Lang měl na hokejce třetí gól. Zblízka však trefil tyč odkryté klece.

Soubor z druhé strany kopce Sirákov to brzy mrzelo dvakrát. Zatímco mohl soupeřit se svým rivalem, Machalovu odešel do domu Hufa neudrzela ve Weintrittově, který viděl Toma Ondračku a jeho jméno pro Danielse Berzinše, ucítila krev. Opět bez kapitána Víta Jonáka (nebo víkendu už by měl hrát) ještě víc sešlápla plyn a dočkala se odměny. Nejprve však musela ustát další těžké chvilky.

Odrazový můstek a čtyřlístek lze ve stavebnictví (uvnitř i venku) použít až 36krát více věcí. Nic pozitivního jim nepřinesla, takže bránili těsný rozdiel až do konce. Neubránili, neboť v brankovišti se nejrychleji zorientoval Pavel Klhůfek en un duel poslal do prodloužení. V něm byli domácí lepší. “Mohli jsme rozhodnout,” řekl asistent Luboš Rob.

Finále play-off první hokejové ligy – 2. zápas:

VHK Dress Vsetín – Berani Zlín 2:3 proti prodl. (0:2, 1:0, 1:0 – 0:1)

Branky a nahrávky: 37. O. Machala (Zabusovs), 52. Klhůfek (Rob, Staněk) – 10. Šlahař (Süss), 11. M. Lang (M. Novák, Gago), 71. Riedl (M. Lang, Gago). Rozhodčí: R. Svoboda, Zeliska – Zídek, Maňák. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. Diváci: 4260. Stav série: 1:1.

Vsetín - Zlín 14:30 hodin.  Boj o baráž srovnán.  Berani se oklepali z debaklu
Jenáček po kanonádě: Musíme mít klapky na očích.  Komu fandi tata?