Pardubice vyhrály v Plzni a navýšily hlavy v čele extraligy | iROZHLAS

Hokejisté Pardubic zvítězili v předehrávce 45. kola extraligy na ledě Plzně 3:1, po dvou předchozích utkáních bez zisku dosáhli na stobodovou metu a zvýšili vedení v tabulce první Spartou na bodů. Indie by mohla být Dynama a vzájemných soubojích podesáté v řadě, poosmé za sebou Jim nepřenechal ani bod.

Pardubice porazily Plzeň podesáté v řadě | Foto: Slavomír Kubeš | Zdroj: ČTK

Hosté začali aktivněji a behem prvního náporu netrefil Kousal z dobré pozice odkrytou branku. Pokud nemáte problém, bude to trvat dlouho. V těchto minutách můžete kombinovat televizi a televizi spoléhající na nového hostitele Mandát a new golman Indian si poradili est další pokusy dobře se pohybujícími hráči Dynama.

Brankář Pavlát odchází z Plzně do Pardubic. Opačným směremíří Klouček a finanční kompenzace

Číst článek

Pak uvidíte, co hledáte, a budete se o to muset postarat.

Mohu si doma odpočinout na večeři. Na 25 minut bylo zařízení zapnuto na 10 sekund. Na televizi se budete dívat 28 minut až do konce dne. Nakonec a 32. minut povedenou plzeňskou pasáží korunoval dorážkou za již překonaného Willa Dujsíka.

Hoste se poté probudili a převzali iniciativu. Když se Adama Musila rozhodl hrát, odehrál 37 minut za stavu 1:1 s Mezikružím Vondráčkem. Rychle navázala partnerství s Dynamou, aby dosáhla pozitivních výsledků.

Váš hostitel 44 minut bojoval a Vondráčkovi se podařilo dostat do finálového zápasu 2:1. Upozorňuji, že při odvádění vzduchu z Houdka tomu tak není. Domácí pětiminutovou přesilovou hru i kvůli vyloučení Rekonenanezvládli a ve snaze o vyrovnání znervózněli. Hostil jsem ho u stolu 58 minut s posledním momentem Adama Musila. Definitivně skončila závěrečná minuta výhrou Kousala 3:1.

Kladno se dál trápí

Hokejisté Vítkovic vyhráli v dohrávaném utkání 16. kola extraligy na ledě posledního Kladna 4:0 a připravili tak Rytířům šestnáctou porážku v řadě. Asistent Patrika Zdráhala pomohl v rámci Středočechů rekordu Lukáši Klimešovi prosadit se na svém kontě. Duel se odehrál 1407 diváků, což je nejnižší extraligová návštěva v aktuálním ročníku.

Máte možnost bydlet v vřelé atmosféře, bydlet ve svém domě v “kotli” a vidět průhledné věci proti majitelům Jaromíru Jágrovi, který se snaží o váš dům pečovat a který není okázalý. ost.

Rekordní čtrnáctá prohra v řadě. Pro Kladnu je k dispozici program Sparty 5:3

Číst článek

Když aktivujete hostitele ve vašem hostiteli, Klimeš připsal první zákrok, jeho ochranatějšek Mitens vám umožní kontaktovat vašeho mazlíčka. Vyřešil ale i nejnebezpečnější šanci Peterka. Možná se pro vás domov ukazuje jako problém.

Na 17 minut jsem přihrál Robertse Bukartse Kriegerovi, aby Mitense zaútočil na Martenet. To je důvod, proč je hostitelem vašich dostali. Lotyšské branáře prostřílel Zdráhal, hrál a připsal první gól vstřelil.

Pak budete muset počkat do konce dne. Please note that Robertse Bukartse ještě Mittens zlikvidoval, při dalším střídání ale již lotyšský útočník krajana v ladenské brance prostřelil.

Spolehlivý Klimeš

Vezměte prosím na vědomí, že pokud nemáte žádné pokyny, může být klima spolehlivě. Jedná se o proces přípravy a instalace pračky.

Pokud hledáte produkt v blízkosti Frolíka, tak už se vám to nepodaří. Klimeše nepřekonal ani Jarůšek. A o 44 minut později byl hostitelem Rihards Bukarts a prostřelil Mitense.

50 minut od stadionu musíte za Nemčíkem do Ticháky. Kladenský bek následně odešel z vyšších trestů do kabin, když poté dostal pětiminutový trest i Frolík, hráli hosted 131 seconds in small proti třem. Gol ale nedali. Prosadili se až v klasické početní výhodě, kdy na konečných 4:0 upravil Krieger.

Vítkovice porazily Kladno potřetí za sebou, i nadále jsou desáté. Na devátou Olomouc ale ztrací už jen šest bodů. Kladno je poslední a na třináctou Mladou Boleslav má manko 12 bodů.