Peter Nagy: Tridsať rokov chodí pravidelne do fitka

Slávny interpretuje stále populárnych hitov Kristínka iba spí, Chráň svoje bláznovstvá alebo Sám s nohami na stole, si po mnoho rokov drží rovnaký obrázok – dlhšie kučery, klobúk a štíhla, vyrysovaná postava, ktorú by mu mohli pokojne závidieť muži o generáciu mladšie. Ako teraz Peter Nagy na sociálnej sieti prezradil, za svoje telo nevďačí ani tak dobrým génom… ako skôr poctivej drine.

Česko-Slovenský ples

„Keď som mala 33 rokov, začal som chodiť do fitka. Kvôli kondícii. S občasnými prestávkami to robím dodnes a rád,“ zveril sa muzikant na instagrame a svoje slová odprevadil snímku v športovom oblečení. Starostlivosť o vlastné telo, ktorej sa venuje vyše tri desiatky rokov, so sebou ale nesie jeden nešvár. „Pomaly si zvykám, že som vo fitku vždy ten najstarší,“ priznal pobavene.

Peter Nagy: Žijeme v hrozne sexistickej dobe Tereza Kovářová

Lenže práve fakt, že je obklopený mladšími ročníkmi, dodáva motiváciu a vôľu sa nevzdávať a naďalej makať na svojej fyzičke. A prečo? „Pre kondičku, pre pozitívne myslenie, pre úsmev,“ vysvetlil Nagy – a za svoj postoj sa dočkal celého radu pochvalných komentárov a lajkov.

Peter Nagy a Vašo Patejdl

“Pánev,” ocenil ho napríklad rapper Patrik Vrbovský (47) alias Rytmus, srdiečku mu poslal napríklad rocker Petr Kolář (56) alebo speváčka Marta Jandová (49). Len speváčka Heidi Jankov (61), čo je maximálne jeho rovesníčkou, sa zahanbila. “Ja nechodím…” priznala kajúcne.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top