Počas dňa narazil vodič s BMW do dvoch áut, vždy z miesta ušiel

K nehodám došlo v utorok. Prvá sa stala krátko pred deviatou dopoludnia na ulici U podjazdu. „Vodič vozidla BMW X5 si neponechal dostatočnú vzdialenosť za pred ním idúcim vozidlom Škoda Octavia a narazil do neho. Potom zastavil a vodičke octavie povedal, že prejdú na parkovisko, aby netvorili prekážku. Následne použil do vozidla az miesta nehody ušiel. Policajti ho však onedlho vypátrali. V danej chvíli netušili, že sa s ním o pár hodín neskôr opäť stretnú,“ uviedol hovorca.

Foto: Polícia ČR, Novinky

Pri prvej nehode narazil vodič svojím vozidlom do vozidla Škoda Octavia.

„V ten istý deň popoludní sme prijali oznámenie o poškodení osobného vozidla Toyota na parkovisku pred nákupným centrom Bielidla v Pavlovickej ulici. Osem minút po pätnástej hodine vozidla BMW X5 mal najprv naraziť do zaparkovaného vozidla Toyota Auris a následne z miesta nehody prejsť. Aj v tomto prípade policajti vozidlo vypátrali. Jednalo sa o rovnaké vozidlo BMW ako pri dopoludňajšej dopravnej nehode. Opodiaľ postával aj rovnaký vodič,“ konštatoval Hejtman.

Foto: Polícia ČR, Novinky

Pri druhej nehode narazil vodič svojím vozidlom do vozidla Toyota Auris.

Policajti dopravného inšpektorátu Olomouc sa podľa neho obracajú na svedkov nehôd, aby sa prihlásili na linke 158. “Zároveň žiadame vodiča, ktorý v tom čase prechádzal miestami dopravnej nehody a poskytujú videozáznamy z palubnej kamery, aby nám ich dodal,” doplnil policajný hovorca.

Čelný stret na Domažlicku: Mŕtvy vodič, zranená spolujazdkyňa

Krimi

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top