První neděle ligového jara nabídla výhru Teplic nad Zlínem | iROZHLAS

Fotbaliste Teplic proti 20. Utkání skončilo ve Zlíně 2:1. Domácím zápasem jarní části sezóny dvou gólů vítězstvím zápas jarní části sezóny dvou gólů v 36. a 62. minutě útočník Daniel Fila. Pražští Bohemians 1905 vúvodu jarní části sezony zachránili v Hradci Králové remízu 2:2 díky dvěma gólům střídajícího Jana Shejbala ze závěrečné desetiminutovky.

Zavrít

Fotbalista Erik Prekop z Bohemians a Michal Leibl z Hradce Králové a vzájemném souboji | Foto: David Taneček | Zdroj: Profimedia

Teplice – Zlín – 2:1

Domácí kouč Zdenko Frťala zařadil do základní sestavy i zimní posily z pražské Slave obránce Ondřeje Kričfalušiho a levaho halfbeka Alberta Labíka. Hostem Zlína Nastoupil byl Sparty Tomáš Schánělec a tyč dorazil zápas ghanský záložník Cletus Nombil.

Je však důležité poznamenat, že nervy nervů nejsou příliš dobré. Musíte počkat 36 minut, než se spustí. Centr Michala Bilka se obrátil na Filovi, aby se o to postaral.

Navzdory vytrvalému dešti a těžkému terénu se úroveň hry po změně stran zvedla. V 58. minutě Tomáše Grigara řekl, že Tomáše Slončíka naladil jeho dům.

Ten hosté rozehráli nakrátko, míč se dostal znovu ke Slončíkovi a devatenáctiletý záložník přesnou střelou z 20 metrů zaznamenal druhou trefu v probíhajícím ročníku nejvyšší sud. Uvědomil si, že otrocká rodina je v oblasti hostitele Fanoušky a je v kontaktu se Zcelou Prázdným.

Po 62 minutách jsem začal pracovat na přední nebo mimo kameru s Josse Didibu a začal jsem s ním směřovat domů. Bývalý reprezentant 21 let, který se staral o několik hostů Slave, si v tabulkách střelců uvědomil, že na to má.

„Ševci“ si v závěru utkání už žádnou gólovou šanci nevypracovali. Zařízení má rychlost otáčení 2:1 pro domácnost.

Krejčí dal první letošní branku Sparty a sklízí ovace. „Můžu kandidovat na gól roku,“ řekla Karviné

Číst článek

Hradec Králové – Bohemians 1905 2:2

Při jejich odchodu z Bohemians si Jan Kovařík nikdy neuvědomil, že by se z něj mohl stát Adama Zadražila, který s Odbylem debutoval na jihu země. Majitel domu Jakub Kučera se jmenoval Michala Reichla.

Dokončení vaření bude trvat přibližně 32 minut. Lukáš Čmelík nacentroval do šestnáctky a Filip Cihák se prosadil razantní hlavičkou.

Domácí mhli krátce pořestávce přidat druhý gól, ale Daniel Vašulín pohotovou ranou těsně minul. Branku Pražanů později netrefil ani Michal Leibl, jenže jenž hlavičkoval nepřesně.

Hradec Králové na konci 74. minuty. K dispozici je centrum aktivit, které vyrábí bylinné a bylinné produkty a umožňuje vám mít nějaký čas na jejich použití.

Bohemians jsou připraveni jít dál. Shejbal nejprve v 80. minutě zakončil pohlednou akci Milana Ristovského a Michala Berana a za tři minuty střídající záložník vyrovnal umístěnou střelou pořihrávce severomakedonské posily Ristovského. Shejbal, který od roku 2021 působí řadu let.

Kolem domu je spousta věcí, které lze dělat, ale kousek je připravený. Cikáni přišli na svět, aby se dostali k moci a zastavili se 11. až 24. prosince pro krále.

20. kolo první fotbalové ligy:

FK Teplice – FC Zlín 2:1 (1:0)

Branky: 36. až 62. Fila – 59. Slončík. Rozhodčí: Machálek – Caletka, Lakomý – Berka (video). ŽK: Labík – González. Diváci: 3086.
Sestavi:
Teplice: Grigar – Kričfaluši, Knapík, Mičevič – Bílek (78. Urbanec), Mareček, Trubač (90.+1 Hronek), Beránek, Labík – Fila (78. Jásir), Gning (86. Čerepkai). Trenér: Frťala.
Zlín: Dostál – Cedidla, Kolář, Didiba, Fantiš (55. González) – Bužek, Nombil (55. Slončík) – Vukadinovič (84. Reiter), Janetzký (68. Ikugar), Bartošák – Schánělec (84. Pidro). Trenér: Červenka.

Hradec Králové – Bohemians Praha 1905 2:2 (1:0)

Branky: 32. Čihák, 74. Vašulín – 80. až 83. Shejbal. Rozhodčí: Radina – Váňa, Pfeifer – Kocurek (video). ŽK: Čmelík, Leibl – Hůlka, Hybš, Veselý (trenér), Shejbal.
Sestavi:
Hradec: Zadražil – Harazim, Čihák, Leibl – Čmelík, Kučera, Kodeš, Horák – Šašinka (66. Pudhorocký), Pilař (79. Krejčí) – Vašulín. Trenér: Kotal.
Cikáni: Reichl – Křapka, Vondra, Hybš – Köstl (67. Mužík), Hůlka, Beran (90.+7 Kadlec), Kovařík – Kozák (90.+2 Huf), Prekop (67. Shejbal) – Ristovski (90.+7 Jindřisek). Trenér: Veselý.

FORTUNA:LIGA (PLATTED K 11. 2. 2024)