Řada A | Nervózní do poslední vteřiny. Inter Milán golem vs nastavení porazil Veronu

Fotbal Interu Milán vs Italské Lize Gólem vs Nastavení Porazili Veronu 2:1. Viz tabulku si upevnili díky tomu, že soupř v zápětí neproměnil penaltu. L’Hella nedokáže prolomit prokletí stadionu San Siro, na kterém ještě nikdy nevyhrál, av tabulce zůstala na sestupové pozici.

Příležitost pracovat na pár minut v domě Kanona Martíneze budete mít 16. dubna. V ce le tabulky střelců má na druhého Berardiho ze Sassuoly detekci sedmi gólů. Verona dorazila v čele Henryho, ale “Nerazzuri” strávili pár minut tím, že se dostali k Frattesiho.

Domácí se neubránil a postaral se o Lazoviče. Jenže Henry se v tu chvíli přistihl, že hledá minutu cesty.

Italská fotbalová liga – 19. den:

Inter Milán – Hellas Verona 2:1
Branky:
13. Martinez, 90.+4 Frattesi – 74. Henry,

Frosinone – Monza 2:3
Branky: 57. Harrví, 75. Soulé z pen. – 18. Dany Mota, 45. Carboni, 56. vlastní Soulé,

18:00 Lecce – Cagliari,

20:45 Sassuolo – Fiorentina.

Juventus porazil AS Řím 1:0 a vybrat prvního Interu na dva body