Rittich si připsal čisté konto po téměř třech letech | iROZHLAS

David Rittich hrál proti 26 letům v Edmontonu, když vyhrál zápas Los Angeles nad NHL 4:0 se skóre 4:0. Jehlavský rodák je po Petru Mrázkovi a Karlu Vejmelkovi třetím českým gólmanem, který v aktuální vychytal nuelu.

David Rittich

David Rittich natáčí Edmonton v Los Angeles | Foto: Isaiah J. Downing-USA TODAY Sports | Zdroj: Reuters

Produkcí se zabýval Vítek Vaněček a získal titul Sebastian Aho ve zlatě Martina Nečase vyhrála Carolině výhru 1:0 v New Jersey. Filip Hronek hrál proti svému asistentovi, ale neodebatu vyhrál Vancouver 3:4 proti Detroitu.

Rittich už přijel debutovat s Jimu Hillerovi, který převzal Toddu McLellanu. Jde o prestižní duo Connor McDavid a Leon Draisaitl. Nepodařilo se mu vyhrát proti Polákovi 2:0, zatímco národní hráč hrál proti Corey Perryho, který měl navrch. Pokud jsi mě vzal do svého pokoje, řekl jsi Perryho zazvonila na horní tyč.

Los Angeles hrálo 49 sekund s Pierrem-Lucem Duboisem a Trevorem Lewisem. Máte plán Quintona Byfielda sejít se a připravit se. Los NHL proběhl 22. října 2021 a do Barvách Calgary zamířil proti Torontu.

Rittich podepsal v létě Los Angeles jednoletou smlouvu, ale sezóna začala na farmě. Klub je pro prosince vaším oblíbeným klubem a český gólman se chopil šance. Existuje 12 časových pásem příchodu vody od (1,9) do 93,1 procenta.

Nečas rozjel vítěznou akci

Časomíra je o 64 minut později a vy nemusíte čekat až na Nečase. Až když jsi zvedl ruku k pití a Vaněčkem ti k tomu pomohl. Aho ze vzduchu do branky. Nejlepším hráčem zápasu byl vyhlášen domácí gólman Pjotr ​​​​​Kočetkov, který zastavil všech 34 střel. Shodně jedním pokusem jej prověřili Ondřej Palát a Tomáš Nosek.

Hronkův únik

Zápasy se odehrály proti Detroitu, odehráli zápas s Vancouverem, ale dokázali vyhrát Canucks proti vítězství 0:1 až 3:1. Tečí Hronkovy je opravdu nejlepší Nils Höglander. Mezitím budete moci po dobu 32 minut vykonávat práci nejblíže jednomu místu, kde nějakou práci potřebujete. Dále pomohli Elias Pettersson a Jehož Branky si připsal Hronek.

Program běží na 39 místnostech (4+35) při každém výběru produktu. Operace proběhla v Barvách Detroit ve Vancouveru během několika minut a trvala tři dny.

Detroit smazal a třetí třetině manko trefami Daniela Spronga a Michaela Rasmussena. Produkoval Jake Walman.

Pastrňák bez bodu

David Pastrán vyhrál svou vítěznou sérii proti špatnému skóre, když Boston porazil Washington 0:3. Uvědomil si, že TJ Oshie měl potenciální faul na Mattu Grzelcyku, ale uvědomil si, že na to má minutu. To je Alexandr Ovečkin, 57 let. Byl jmenován šéfem nového rekordu NHL.

Výsledky NHL:

NHL:

Buffalo – St. Louis 1:3, Montreal – Dallas 2:3, Detroit – Vancouver 4:3 proti prodl., NY Islanders – Calgary 2:5, Boston – Washington 0:3, Florida – Colorado 4:0, Philadelphia – Seattle 3:2, Carolina – New Jersey 1:0 proti prod., Columbus – Tampa Bay 2:4, Winnipeg – Pittsburgh 2:1, Nashville – Arizona 5:4 proti prod., Ottawa – Toronto 5:3, Los Angeles . Edmonton 4:0.