Sabrinina dobrodružstvo osirela: Mladý herec sa zabil na motorke

Chance Perdomo (†27), mladý herec známy napríklad zo seriálu Gén V alebo Sabrinina desivá dobrodružstvo, je po smrti. V piatok v neskorých nočných hodinách sa mu stala osudnou nehoda na motorke. Hoci nie sú známe nejaké ďalšie detaily jeho tragickej búračky a nie je ani jasné, kedy a na akom mieste sa nešťastie stalo, podľa dostupných informácií bol jediným účastníkom tejto nehody.

Peter Hrad

„Jeho váš pre umenie a neukojiteľnú túžbu po živote cítili všetci, ktorí ho poznali. Jeho vrelosť bude pretrvávať v tých, ktorých miloval zo všetkých najviac. Prosím, aby bolo rešpektované prianie jeho rodiny na súkromie vo chvíľach, keď smúti nad stratou milovaného syna a brata,“ uviedol o predčasnom skune svojho zverenca vo svojom vyhlásení pre Variety hercov zástupca.

Perdomo sa narodil 19. októbra 1996 v Los Angeles v Kalifornii. Ako dieťa sa s matkou presťahoval do Southamptonu v grófstve Hampshire v Anglicku. Napriek tomu, že pôvodne zamýšľal štúdium práv, presťahoval sa do Londýna, aby sa venoval herectvu. Preslávil sa hlavne rolou Ambrosa Spellmana vo vyššie spomínanej Sabrina. V seriáli pôsobil po štyri sezóny, od roku 2018 do roku 2020.

Herec M. Emmet Walsh

Objavil sa aj vo filmovej sérii Po v populárnom seriáli Gén V zažiaril ako Andre Anderson, študent Godolkinovej univerzity pre superhrdinu, ktorý využíva schopnosti magnetickej manipulácie. Produkcia druhej sezóny, čo dejovo ako spin-off vychádzala zo sveta drsného seriálu Bandabola však po Perdomovej náhlej smrti odložená na neurčito… a uvidí sa, či ďalšie diely vôbec vzniknú.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top