Survivor opustili ďalší hráči: Jeden schválne prehral

V minulej epizóde súťažiaci zmerali svoje sily v dvoch súbojoch o odmenu. Z prvého zápasu vyšli víťazne Lovci, druhého súboja každý hráč sa zúčastnil sám za seba a nasledoval po ňom aukcie jedál a pochutín, z ktorých niektoré v sebe skrývali aj tajné výhody. Jednu takú, ktorá môže zmeniť priebeh hry pred zlúčením kmeňov, objavila sa vo svojej odmene aj programátorka Nikola (31), telefonát youtubera Martina Mikysky (30), známeho ako Mikier, s jeho priateľkou všetci urobili. Slzy na krajíčku mal aj MMA bijec Samuel „Pirát“ Krištofič (34).

Lovci potom špekulovali, akú veľkú výhodu mohol získať hoteliér Jack (45) počas dražby, ale v jednom majú jasno – ak prehrajú súboj o odmenu, chcú sa ho za každú cenu zbaviť. Prakticky každú súťaž kvôli natiahnutému svalu na lýtku „sedí na striedačke“ a všetko zaňho oddrú jeho kolegami z tímu. Pritom počas aukcie aj napriek odporúčaniu lekárov neskákať bol náhle čulý ako rybička, hopsal, ako keby žiadnou bolesťou nikdy netrpel. Okrem toho robí svoju sebastrednosť dusno v kmeni, prináša spory a poslednú odmenu dokázal otočiť v rasovú diskrimináciu.

Premena Denisy Dvořákovej

Kmene každopádne išli tentoraz do ďalšieho súboja o imunitu s vedomím, že do vyraďovacieho duelu sú automaticky nominovaní z minulého dielu speváka Jakuba Bína (39) s hasičom Filipom (24), ku ktorému mali pribudnúť ešte ďalší dvaja súťažní. Titani tentoraz excelovali a Lovce s veľkým predstihom porazili – a pri súboji o individuálnu imunitu u Lovcov bol potom najúspešnejší art director Martin Husár (30) alias Bandurko. Ten pri kmeňovej rade, počas ktorej bol skutočne kmeňom na vypadnutie určeného Jacka, proti vyhlasovanému nominoval „veľkého hráča v malom tele“teda Mikiéra.

Survivor 2024: Dojatie nad telefonátom domov TV Nova

Lenže ako je v tej rade zvykom, došlo na nečakaný zvrat – Jakub, osobný tréner a od roku 2005 aj spevák skupiny Panoráma, šokoval ešte pred súbojom o prežitie na ostrove – a hru dobrovoľne opustil! Zo zdravotného dôvodu, čo by potenciálne mohol ohroziť jeho hudobnú kariéru… „Mám veľké problémy s uchom. Dospelo to do fázy, že horšie počujem av tom mi neustále píska. Búra to moju psychiku, nie som schopný hrať všetky hry, pretože je všade voda. Nemám tu čo robiť a strašne ma to mrzí,“ šokoval divákov, čo o tom v tom momente počuli celkom prvýkrát.

Ornella kvôli tehotenstvu a pôrodom takmer zomrela.  Po troch deťoch si preto radšej nechala podviazať vaječníky!

Moderátor Ondrej Novotný (46) bez duelu jeho pochodeň zhasol, nechcel sa pozerať na to, ako súťaž vzdá vopred. Lenže to sa nakoniec aj tak stalo – Filip, čo si väčšinu svojho pobytu v Dominikánskej republike stýskal, hru s Jackom a Mikierom schválne prehral. Jeho lúčenie bolo zvláštne. „Ja chcel vyhrať, veril som si, hoci to znie egocentricky, že som jeden z najlepších na výhru. Bol som najkomplexnejší, v hlave všetko porovnaný som celý život… Úprimne, cítim sa strašne, ale rodinu mi nikto strašne ľutujem,“ prekvapilo. Hru tak skutočne opustili dvaja hráči…

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top