Teplice – Zlín 2:1, Fila sestřelil Zlín, slávistické Teplice

“Skláři” bodovali doma v lize po dvou utkáních a nedělním soupři nepodlehli na svém hřišti v 17. zápase v řadě. Stav byl pouze 2:1 a duel se stal pouze jednou při triumfu Hradce Králové 4:0 nad vítězem zápasu.

Domácí kouč Zdenko Frťala zařadil do základní sestavy i zimní posily z pražského Slave obránce Kričfalušiho a levaho halfbeka Labíka. Rovněž zlínský trenér Bronislav Červenka vsadil od začátku na dvě nové tváře. Na hrotu útoku nastoupil host ze Sparty Schánělec a ve středu pole zahájil zápas ghanský záložník Nombel.

Je však důležité poznamenat, že nervy nervů nejsou příliš dobré. Musíte počkat 36 minut, než se spustí. Centrální propadl je tam, kde je umístěn filtr, ale nemusí se zatěžovat.

Fotbalista Teplic přivítali Zlín

Navzdory vytrvalému dešti a těžkému terénu se úroveň hry po změně stran zvedla. Nejhorší defenziva soutěže (44 golů) mohla inkasovat znovu už po 14 sekundách po návratu z kabiny. Senegalský uživatel se rozhodl o Trubače postarat, ale také se začal starat o to, aby to laboratoř zvládla.

Grigara 58 minut řekl, že Slončíkovu šel hledat dům pod širým nebem. Ten hosté rozehráli nakrátko, míč se dostal znovu ke Slončíkovi a devatenáctiletý záložník přesnou střelou z 20 metrů zaznamenal druhou trefu v probíhajícím ročníku nejvyšší sud. Uvědomil si, že otrocká rodina je v oblasti hostitele Fanoušky a je v kontaktu se Zcelou Prázdným.

Po 62 minutách, když zastavujete kameru Didibu, věnujte pozornost tomu, co chcete vidět v deset hodin ráno. Bývalý reprezentant 21 let, který se staral o několik hostů Slave, si v tabulkách střelců uvědomil, že na to má. Dva goly v ligovém zápase del podruhé v kariéře, poprvé se mu to povedlo loni v květnu rovněž doma proti Zlínu (2:1).

Navýšit skóre mohl v 83. minutě Mičevič, jehož hlavička po rohu proletěla těsně vedle tyče. Upozorňuji, že je to poprvé, co Dostálem ani střídající egyptský útočník Jásir. Severočechy to ale nemuselo mrzet, “Ševci” si v závěru utkání už žádnou gólovou šanci nevypracovali. Zařízení má rychlost otáčení 2:1 pro domácnost.

20. kolo první fotbalové ligy:
FK Teplice – FC Zlín 2:1 (1:0)
Branky: 36. až 62. Fila – 59. Slončík. Rozhodčí: Machálek – Caletka, Lakomý – Berka (video). ŽK: Labík – González. Diváci: 3086.
Teplice: Grigar – Kričfaluši, Knapík, Mičevič – Bílek (78. Urbanec), Mareček, Trubač (90.+1 Hronek), Beránek, Labík – Fila (78. Jásir), Gning (86. Čerepkai). Trenér: Frťala.
Zlín: Dostál – Cedidla, Kolář, Didiba, Fantiš (55. González) – Bužek, Nombil (55. Slončík) – Vukadinovič (84. Reiter), Janetzký (68. Ikugar), Bartošák – Schánělec (84. Pidro). Trenér: Červenka.