Valentín sa blíži: Tipy na perfektné darčeky pre ňu a pre neho!

Darčeky pre ňu: Rozmaznávajte jej zmysly

Parfém

Vôňa je silným afrodiziakom a luxusným parfémom s podmanivou kompozíciou zanechá u vašej milovanej nezabudnuteľný dojem. Vyberte vôňu, ktorá ladí s jej osobnosťami a štýlom, či už je to svieža kvetinová, elegantná orientálna alebo tajomná drevitá.

Kniha

Pre milovníčku literatúry je kniha vždy skvelá voľba. Darujte jej román od obľúbeného autora alebo inšpiratívneho titulu, ktorý rozšíri obzory.

Čokoláda

Sladké potešenie v podobe lahodnej čokolády poteší každú ženu. Vyberte kvalitnú čokoládu s vysokým obsahom kakaa, pralinky s originálnymi náplňami alebo ručne vyrábané čokoládové špeciality.

Súprava erotických pomôčok

Pre oživenie intímneho života a vzájomnej rozkoše darujte svojej partnerke sadu erotických pomôčok. Vyberajte zo širokej ponuky produktov, ktoré uspokoja rôzne túžby a preferencie. Radosť urobí aj sexi bielizeň z novej kolekcie.

Chytré hodinky

Pre moderné a aktívne ženy, ktoré dbajú o svoje zdravie a kondíciu, sú múdre hodinky perfektným darčekom. Ponúka širokú škálu funkcií od sledovania aktivity, po sledovanie spánku. A tiež sú štýlovým doplnkom.

BLESKOVÝ tip na darček – Lacnejšie to už nebude!

Užite si denne Blesk s valentínskou zľavou 20% na štvrťročné predplatné. Akcia platí len do 14., a navyše dostanete elektronický Blesk ako darček zadarmo!

Zľava na predplatné Blesku

Autor: Blesk

Modelka randí len s mladšími mužmi.

Darčeky pre neho: Potešte ho technológiami a zážitkami

Parfém

Aj pre pánov je parfém skvelým darčekom, ktorý podčiarkne mužnosť a charizma. Vyberte elegantnú a sofistikovanú vôňu, ktorú už bude chcieť nosiť navždy.

Mobilný telefón

Nový mobilný telefón so špičkovými technológiami a funkciami poteší každého muža. Darujte model, ktorý spĺňa jeho požiadavky na výkon, fotoaparát, design a ďalšie funkcie.

Čokoláda

Aj muži si radi pochutnajú na kvalitnej čokoláde. Vyberte obľúbenú výraznejšiu príchuť, či už je to horká čokoláda s orechmi alebo čili, mliečna čokoláda s karamelom alebo biela čokoláda s kokosom.

Chytré hodinky

Pre moderného muža sú štýlové a múdre hodinky ideálnym spojením elegancie a technologickej vyspelosti. A tiež štýlový doplnok, ktorý podčiarkne jeho outfit.

Numerologička Lenka Suchardová odhalila, čo nás vo februári čaká.  Čo magický deň 4. 2. 2024?

Šípky

S týmto darčekom bude vašim partnerom kráľom všetkých domácich večierkov. Elektronické šípky spestrí každú priateľskú či rodinnú stretnutie športovej aktivity zodpovedajúcej intenzity ale veľkej zábavy. A keď spoločnosť odíde, bude môcť nerušene trénovať, aby sa stal kráľom budúceho turnaja.

Nezabudnite na romantiku

Nech už si vyberiete akýkoľvek darček, nezabudnite na to najdôležitejšie – romantiku. Vytvorte pre svoju jedinečnú atmosféru s kvetmi, sviečkami a príjemnou hudbou. Napíšte jej milostný list alebo báseň, venujte jej svoj čas a plnú pozornosť. S trochou snahy a lásky urobíte z Valentína nezabudnuteľný deň pre vás oboch.

Tip: Ak si nie ste istí, čo by vaša drahá polovička ocenila najviac, stavte na zážitkový darček. Darujte jej poukaz na večeru pri sviečkach, romantický pobyt v hoteli alebo wellness procedúru pre dvoch.

Agáta a Jaromír Soukup

Sviatok zamilovaných: Kde sa vzala tradícia svätého Valentína? Videohub

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top