Valentínske počasie v Prahe: Cez deň jar, v noci zima

Prvý deň nového týždňa čakáme zamračené až oblačno, prechodne až polojasno. Ojedinele, popoludní a večer od západu miestami prehánky. Najvyššie teploty 8 až 10 °C. Mierny západný vietor 2 až 6 m/s bude večer slabnúť.

V utorok bude oblačno až polojasno, prechodne až zamračené. Najmä v prvej polovici dňa s možnosťami prehánky. Najnižšie nočné teploty 3 až 1 °C. Najvyššie denné teploty 7 až 9 °C. Slabý, počas dňa mierny západný až severozápadný vietor 2 až 6 m/s.

Tradičné Žižkovský fašiangy.

Ako bude na svätého Valentína? „Zatiahnuté až oblačno, spočiatku aj polojasno a možnosť hmly, aj mrznúcu. Od západu počas dňa miestami dážď. Najnižšie nočné teploty +1 až -1 °C. Najvyššie denné teploty 7 až 9 °C. Slabý južný až juhozápadný vietor 1 až 4 m/s,” predpovedajú meteorológovia z ČHMU. Pozor ale v noci a ráno miestami na námraze na komunikáciách.

Vo štvrtok očakávame zamračené až oblačno, najmä v noci aj hmly. Miestami slabý občasný dážď alebo mrholenie. Neskôr ubúdanie zrážok. Najnižšie nočné teploty 6 až 4 °C. Najvyššie denné teploty 10 až 12 °C. Slabý vietor južných smerov 1 až 4 m/s.

V piatok obloha zostane zatiahnutá a denná teplota vyšplhajú k desiatke. V sobotu a nedeľu čakáme prehánky s najvyššími dennými teplotami v sobotu 10 stupňov av nedeľu 9 stupňov.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top