Vancouver bere NHL do Washingtonu | iROZHLAS

Hokejisté Vancouver si zahráli i proti NHL a Washingtonu. Proti hráčům, kterým se podařilo dostat se na nižší úroveň, bylo 3:2. Canucks se připojili k klubu veteránů JT Millera. V programu St. Louis jste hráli za Montreal se skóre 7:2. Podívejme se, co hledáte v Torey Krug.

Dylan Strome z Washington Capitals oznamuje JT Milleru z Vancouveru Canucks

Dylan Strome z Washington Capitals představuje JT Milleru z Vancouveru Canucks | Foto: Geoff Burke/USA TODAY Sports | Zdroj: Reuters

Vancouver vedl účet z Washingtonu, který se podíval na Rychle, kdo se postaral o jeho účet nebo jeho účet. Zatímco Canucks dokázali porazit Detroit 3:4, hráli a hráli 3:1 celých 40 minut.

„Vždycky je náročné hrát dva zápasy ve dvou dnech, zvlášť na výjezdu. Dneska jsme ukázali velkou morální sílu. Dokázali jsme se vzpamatovat ze včerejší prohry ai přes to, že jsme behem dulu ani jednou nevedli, jsme se nakonec radovali z vítězství. Myslím si, že to byl skvělý týmový výkon,“ líčil obránce Vancouveru Ian Cole.

Nica Dowda za pár minut slyšela Conora Garlanda. Uvědomil si, že Alexandra Ovečkina je na Canucks nejlepší. S Nilsem Höglanderem vyhrál za 11 minut 2:2.

Třetí třetina branky nepřinesla. Pokud však žádné ingredience nevyrábíte, pak se budete muset starat o to, co s tím má Miller společného. „Skvělé zakončení. JT dokázal, proč je jedním z nejlepších hráčů ligy. Vzpomněl bych si na to, kdybych měl sen,“ řekl producent NHL Garland.

Capitals prohráli čtvrtý z posledních pěti zápasů av tabulce Východní konference jsou až jedenáctí. „Vzhledem k průběhu zápasu je to trochu frustrující. Měl jsem proto možnost jít nakupovat, ale uvědomil jsem si, že prezident Washington TJ Oshie potřebuje Ovečkinovy ​​asistenci. Ruský střelec se prosadil vátém zápase za sebou a vylepšil svou sezónní bilanci na 13 zásahů.

Dva goly za pet minut

Paní ze Saint-Louis dorazila v první minutě, aby si uvědomila, kolik má času. Nick Suzuki dosáhl skóre 1:2, vyhrál před Blues proti Jordanu Kyrou. Je zbytek zápasu patřil hostům, kteří nasázeli ještě čtyři branky a došli si pro pohodlnou výhru 7:2.

Krug režíroval vysokého vítězství pěti nahrávkami a stanovil nový bodový rekord obránce v jednom zápase. „Nechávali nám hodně prostoru ke střelbě z dálky a Torey (Krug) toho dokázal využít. Stříle z nadějných pozic a my se proto dostali ke spoustě zajímavých dorážek,“ uvedl Kyrou, střelec dvou branek Blues.

Jednou se prosadil Robert Thomas, který udělal rekord 1+3 a postproduktivnějšího hráče týmu. „Hráli jsme dobře jako celek. Pokud to však uděláte, budete to muset udělat znovu. Přesně takový výkon je potřeba iv dalších zápasech,“ líčil čtyřiadvacetiletý forvard.

St. Louis je na tiskové konferenci St. Louis. Montreal bude moci poslouchat váš projekt.

Výsledky NHL

• Montreal – Saint-Louis 2:7 (1:3, 0:1, 1:3)
  • Branky: 11. Suzuki, 44. Armia – 16. až 56. Kyrou, 1. Toropčenko, 6. Parayko, 38. Walker, 41. Thomas, 48. Voisins. Reálný čas: 32:36. Diváci: 21 105. Hvězdy zápasu: 1. Krug, 2. Kyrou, 3. Thomas (všichni St. Louis).
  • Washington – Vancouver 2:3 proti prod. (1:1, 1:1, 0:0 – 0:1)
  • Branky: 2. Dowd, 28. Ovečkin – 12. Garland, 29. Hoglander, 65. Miller. Reálný čas: 34:31. Diváci: 18 573. Hvězdy zápasu: 1. Miller, 2. Demko, 3. Garland (vs. Vancouver).