Vedoucí Poruba prohrála v Přerově, Slavia střídá Znojmo na dne tabulky

Hokejisté Poruby postoupili proti 46. kole první ligy v Přerově 0:3 a mají v čele tabulky tabulky 14 bodů před Vsetínem, kteří v Chrudimi podlehl Pardubicím B 2:3 po samostatných nájezdech. Můžete také použít tuto tabulku. The Tretí Prostějov utrpěl porážku et Frýdku-Místku 1:5 a čtvrtá Třebíč prohrála 0:5 ve Znojmě, které se posunulo ze dna tabulky před pražskou Slavii.

Pokud to uděláte, budete moci využít souboje. Třetí minutu poté, co Zubry viděly příchod Jiřího Krisla v čase 12:12, promluvil k Lukáši Chludilovi. Ve 46. minutě prošel přes Antonína Pechance. Brankář Michal Postava díky 25 úspěšným zákrokům udržel popáté v čistém kontu.

Vsetín si připsal druhou porážku z uplynulých tří vystoupení. A pak zbývá 15 minut proti Chrudimi a 2:0 pro Luboše Roba k Janu Kernovi. V 56. minutě přišla dynamika Daniela Rákose na 77 sekund poté, co sehrál rozhodující roli proti přesilovce Josefa Mikysky. V nájezdech dokonal obrat Lukáš Žálčík.

Dvanáctý Frýdek-Místek po čtvrté výhře za sebou unikl sestupové pozici na rozdíl pěti bodů. Pokud chcete, můžete jej použít později. Je to pouhých 13 sekund, co Radek Vesel odehrál 23-25 ​​minut proti Filipu Hamanovi za stavu 3:0. Potom sice zkorigoval stav Jan Veselý, mais en polovině utkání se vrátil domácím tříbrankový rozdiel v přesilovce Oskar Haas. Vávěru pečetil výsledek Vladimír Svačina.

Obhájce vítězství v první lize Zlín po třech porážkách zdolal pražskou Slavii 2:0. V 6. minutě viděli Berany Petra Holíka s kolegou Martinem Langem. Brankář Daniel Huf pochytal všech 25 střel a připsal si třetí nolu v průměru. Koneckonců je snadné vidět, jak to funguje. Slavia nebodovala podruhé za sebou a klesla na poslední místo o bod za Znojmo.

Dosud poslední Orli zabrali po dvou utkáních bez bodu a vyhráli třetí z posledních pěti duelů. Branky pomohli k Dominiku Sklenářovi a vzali Martina Skovíčka. Gólman Dominik Groh dostal 30 kusů za cenu 30 dolarů.

Hrál s otrokem Kolínem, který hrál proti Sokolovu 5:3. Dvěma góly přispěl k úspěchu Kozlů Kryštof Ouřada. Baník prohrál čtvrtý z posledních pěti zápasů.

Plzeň trnula hrůzou.  Houdek trefil exparťáka, poslal ho do nemocnice
Kladno se dál topí, kotel se ale “bavil”: Jaromíre, fandíme tak, jak vedeš club!