Veronika Lálová: Rozpálila Rio! A ukázal sexy zadoček

Lálová jazdí do Ria pravidelne a tanečne sa tam vzdeláva v jednej z najprestížnejších škôl Inocentes de Belford Roxo.

Cez prekážky

A rovnako ako vlani aj tento rok sa jej dostalo pocty byť musou karnevalu. „Dostať sa do tejto pozície nie je taká jednoduchá záležitosť,“ upozornila na instagram hviezda StarDancektorá v roku 2016 vytancovala so Zdeňkom Piškulom (25) prvenstvo.

„Chcelo to kvapku odvahy, sily, usilovnosti, vytrvalosti, psychická odolnosť, aby som mohla v Brazílii trénovať a zlepšovať sa. Cesta bez prekážok to rozhodne nie je, ale keď niečo robíte srdcom…“ vysvetlila Lálová.

Modriny a odreniny

Žiarivo žltý kostým s obrovskými páperovými krídlami a čelenkou si priviezla z Česka. “Zabral mi celý kufor,” priznala. A poriadne zabrať dá aj jeho nosenie. „Modriny na rameno, triesla od čipky z bodýčka odretý. Nohy 200 kilový,“ popísala Veronika, aké na nej natriasanie sa v sexi úbore zanechalo stopy. Nebolo od veci, že si po náročnom večeri odskočila oddýchnuť na slávnu pláž Copacabana…

Veronika Lálová na pláži Copacabana

»7«

  • Toľko ľudí miliónov sa tento rok karnevalu zúčastňuje.

Dievčenskú večierok

Najprv sa Veronika v sprievode vlnila sólo, nasledujúci deň išla v skupine s kamarátkami. „Pre dievčatá, čo chceli, som zariadila účasť v sprievode na sambódrome. Samozrejme v skupine. Reprezentovali sme bojovníka ogum, tému tejto školy,“ napísala Lálová.

Veronika Lálová sa zúčastnila StarDance už trikrát.

Oslavy s horúčkou

Karneval v Riu i ďalších brazílskych mestách sa tento rok musí vyrovnať s dvoma závažnými problémami – kriminalitou a horúčkou dengue. Účastníci dostávajú repelentov proti komárom, ktorí túto chorobu prenášajú. Brazília zažíva silnú vlnu nákazy, Rio dokonca vyhlásilo stav zdravotníckej núdze, karneval na rozdiel od pandémie covidu-19 ale pokračuje ďalej. Dengue sa prejavuje náhlou vysokou horúčkou a silnými bolesťami celého tela, kĺbov, svalov a hlavy.

Kráska zo StarDance Lálová ukázala byt: Obrie zrkadlo a záhradný nábytok! V jedinej miestnosti Kisa Cisárová

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top