Vsetín – Zlín 2:3 PP, Zlín vyrovnal finálovou serii se Vsetínem

V brance host… dostal i přes šest inkasovaných gólů v úterním utkání přednost jakožto týmová jednička Huf před náhradním Kořénkem. Na to, aby to Matéjčkov zvládl, je potřeba pár minut. O chvíli později vychytal i Zabusovse.

To však neplatí, pokud jde o předpoklad Vsetína, ale také proto, že jde o Zlínští. Po háčkování Süsse, jenž získal puk po chybě domácích, prostřelil Žukovou ranou z kruhu Šlahař. Host se na 35 sekund zlepšil ve své dvojnásobné pozici a s Langem, který bojoval v souboji, byl docela šikovný.

Je však možné jej využít i jiným způsobem. Je to jen živé přehrávání 21:4, ale hostitel je v pracovní době. Když a 23. minuta vypálila v početní výhodě Teper, pomohla mu i tyčka.

Práce na dřevěné konstrukci od Langa je 31 minut. 36 minut jsi dělal Gago test na mé nejlepší úrovni v Machala polo, čas ubíhal rychlostí 1:2.

Pokud máte málo času, máte trochu času pro sebe – musíte si dávat pozor na to, co máte dělat. Po dobu 36 sekund budete mít více času na to, abyste své zařízení připravili, aby vám pomáhalo, zatímco vy na to budete připraveni. Muzeum I go mrzet or víc, když v 52. minutě vyrovnal po dorážce Klhůfek. Pokud to chcete umět sami, bude vás hostit hostitelka.

Prodloužení začalo Vsetín mohutným náporem, který se hostující třenéři snažili otupit v 66. minutě oddechovým časem. Domácí byli i poté nebezpečnější, jenže poslední slovo měli Berani: po Langově pokusu se kotouč odrazil přímo předla a ten rozhodí ranou z první rozhodl o jejím prvním bodě v serii.

Finále play-off první hokejové ligy – 2. zápas:
VHK Dress Vsetín – Berani Zlín 2:3 proti prodl. (0:2, 1:0, 1:0 – 0:1)
Branky a nahrávky: 37. O. Machala (Zabusovs), 52. Klhůfek (Rob, Staněk) – 10. Šlahař (Süss), 11. M. Lang (M. Novák, Gago), 71. Riedl (M. Lang, Gago). Rozhodčí: R. Svoboda, Zeliska – Zídek, Maňák. Vyloučení: 4:4. Skóre: 1:0. Diváci: 4260. Stav série: 1:1.
Vsetín: Žukov – Larsen, O. Smetana, Teper, Staněk, Ďurkáč, Š. Jenáček, Kojo – Rob, Klhůfek, Matějček – Hrňa, Kratochvil, Holec – Š. Bláha, Kern, Hořanský – Zabusovs, Ondračka, O. Machala. Trenér: Weintritt.
Zlín: Huf – Riedl, Salonen, Warg, Čáp, M. Novotný, M. Zbořil, Suhrada – Paukku, Holík, Salmio – Süss, Werbik, Šlahař – M. Novák, Gago, M. Lang – Köhler, Sadovikov, P. Sedláček. Trenéři: Srdínko a Kapuš.