Zuzana bodla manžela do srdca: Po vynesení rozsudku sa obesila!

Na dvadsať rokov do väzenia poslal slovenský súd Zuzanu (†47) z Michaloviec za vraždu jej manžela Petera. Štyridsaťpäťročného boxera zavraždila v lete roku 2019. Bodla ho do srdca. Právomocný verdikt súdu Zuzana ale zrejme neuniesla a po vynesení rozsudku sa obesila na balkóne, kde ju našiel sused. Zanechala po sebe list na rozlúčku.

Slovenský súd po 4,5 rokoch rozhodol v prípade vraždy boxera Petera K. (†45). Toho v lete roku 2019 podľa právoplatného verdiktu súdu zavraždila jeho manželka Zuzana. K otrasnému činu došlo v prenajatom byte v Michalovciach. Zuzana podľa informácií slovenského denníka Plus JEDEN DEN bodla svojho muža do srdca nožom. Následne ho zamkla v spálni a utiekla z bytu. Policajti ju o niekoľko hodín neskôr našli na cintoríne. Peter zomrel v nemocnici.

Roman (†15) sa zabil kvôli šikanovaniu: Rodičia našli list na rozlúčku, bolestivé posledné slová

Ako Blesk už skôr informoval, na súde si vypočula rozsudok 20 rokov za mrežami. „Netúžim po vyššom treste pre ňu. Práve naopak. Je mi ľúto, pretože musí trpieť. Nemá muža ani syna. Odíde z väzenia ako babička,“ uviedla pre vyššie spomínanú matku zavraždeného Petera Jána.

Avšak hodinu po vynesení právoplatného rozsudku súdu sa Zuzana rozhodla spáchať samovraždu. Obesila sa na balkóne. Obesenú ju náš sused. Zanechala po sebe list na rozlúčku, v ktorej prosila o odpustenie. „Bolo v ňom len toľko, že aby ju odpustili za to, čo urobila. A že vie, že sa im priblížila,“ uviedol zdroj blízkej rodine pre slovenský denník.

Zuzana zavraždila ranou do srdca manžela a boxera Petra: Po odsúdení spáchala samovraždu

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top